Wykończenie mebli kuchennych

W dobrze zaprojektowanej i zaaranżowanej kuchni coraz częściej łączy się dziś różne materiały. Nikogo nie dziwią już metalowe blaty kuchenne na tle mebli z drewna albo ze sklejki. Dostępne dziś na rynku płyty meblowe, z których wykonuje się fronty mebli, dostępne są dziś w ogromnej ilości kolorów.

re54d4gox0

Aby jednak z tak różnych materiałów stworzyć efektowny i spójny projekt, trzeba wiele uwagi poświęcić wykończeniu – to detale mogą bowiem w ostatecznym rozrachunku zaważyć na powodzeniu całego projektu, szczególnie wtedy, gdy decydujemy się na bardziej odważne i oryginalne rozwiązania.

Modern Kitchen
modern and comfortable kitchen

Listwy przyblatowe i cokoły szafek znakomicie potrafią dopasować się do charakteru całego pomieszczenia. Podobnie zresztą jak uchwyty szafek, które we współczesnej kuchni pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale są również elementem, który w dużym stopniu determinuje charakter całego wnętrza.

Nowoczesne meble w połączeniu z tradycyjnym uchwytem wyglądają jednocześnie świeżo i elegancko. Drewniany blat wykończony metalową listwą tak samo sprawdzi się w nowoczesnym, minimalistycznym wystroju, jak i w bardziej tradycyjnych, klasycznych wręcz aranżacjach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s