O Autorze

Witam Państwa bardzo serdecznie i zapraszam do regularnego śledzenia mojego bloga. Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele użytecznych informacji, a czas spędzony u mnie nie będzie czasem straconym. To może na początek słów kilka o mnie.

Nazywam się Adam, mam 36 lat i mieszkam pod Warszawą. Z wykształcenia jestem grafikiem-plastykiem, pracuję jednak obecnie jako dekorator wnętrz. Moja praca wiąże się także z moimi prywatnymi zainteresowaniami, czuje się więc w niej w pełni spełniony. Oprócz tego interesuję się zresztą troszkę budownictwem, wszakże te dwa tematy niejako się przenikają.

Zdecydowałem się prowadzić tego bloga, gdyż chciałbym podzielić się z Państwem moimi pomysłami i przemyśleniami na wyżej zawarte tematy. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby moje rady spowodowały, iż komuś w swoich czterech kątach mieszkałoby się przyjemniej i lepiej. To, w jakim otoczeniu się znajdujemy ma wszakże ogromny wpływ na nasze samopoczucie, nastrój i nastawienie do życia. Tak więc życzę Państwu miłej lektury.

photo-1468421870903-4df1664ac249

Reklamy