Kiedy warto zdecydować się na kupno żaluzji, plis lub rolet?

Zdecydowanie wtedy, gdy zależy nam prywatności; niekonwencjonalnym, designerskim wystroju pomieszczenia. Gdy chcemy ochronić naszą prywatność i czuć się bezpiecznie. Ale przede wszystkim wtedy, gdy chcemy zmniejszyć dopływ słońca i ochronić się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

window-blinds-498334_1920

Co powinniśmy wiedzieć o roletach?

Można je montować wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Rolety aluminiowe i stalowe zewnętrzne chronią przed światłem, deszczem, słońcem, pozwalają na oszczędność energii, zwiększają poziom bezpieczeństwa. Dostępne są co najmniej w trzech gamach kolorystycznych. Mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.

Co warto wiedzieć o żaluzjach?

Żaluzje dzielą się na na poziome i pionowe. Wykonane są z różnych materiałów: tkanin (palnych, niepalnych), drewna, tworzywa sztucznego. Dzięki regulacji można sterować ilością wpadającego do pomieszczenia światła. Żaluzje mogą być montowane nie tylko w pomieszczeniach ogólnodostępnych, ale także w domach jednorodzinnych( salonach, kuchniach, łazienkach czy sypialniach).

Do czego wykorzystuje się plisy okienne?

Plisy są alternatywną dla tych, którym zależy na dopływie światła do pomieszczenia, ale chcą także chronić się przed silnymi promieniami słonecznymi. Plisy są niezwykle estetyczne, dostępne w bogatej gamie kolorystycznej i łatwe w montażu. Można je montować w świetle okna, co nie utrudnia jego otwierania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s